Helista tasuta lühinumbril

Töötame
24/7

Kuidas valida lukkude avamise ja remondi ettevõtet

Lukuabi - Lukuabi 1

Erakorralise olukorra tekkimisel ei mõelda kaua. Kõik otsused langetatakse spontaanselt emotsioonide pinnalt. Seepärast peab kontaktides kohustuslikus korras olema erakorralise lukuabi number. Ainult nii saab mure kinni kiilunud korteri-, maja või autouksega kiire  lahenduse. Kuid kuidas valida abiteenistus, kes reageerib väljakutsele momentaanselt ning remondib või avab luku igal ajal? Süveneme pisut.

Töö algoritm on kõigil lukkude avariiavamise teenistustel praktiliselt sama. Ettevõte saadab kiiresti kohale spetsialisti, kes jõuab kohale 30-40 minuti jooksul. Linnast välja võib meistri saabumine rohkem aega võtta. Luku avamiseks ja remondiks kasutatakse spetsiaalseid seadmeid. Tööriist valitakse enne väljasõitu vastavalt luku tüübile ja mudelile, tänu millele ei rikuta ukselehte.

Kogu protseduurile kulub 15-20 minutit või veidi rohkem (sõltub rikke keerukusest). Kui lukk on nii rikkis, et seda enam remontida ei saa, ostab ja vahetab meister selle lisatasu eest. 

Lukuabi - Lukuabi 2

Teenistust valides pöörake tähelepanu neile 6 tegurile:

1. Meistri väljasõidu kiirus. Ta peab välja sõitma 3-5 minuti jooksul pärast tellimuse vastuvõtmist.
2. Töörežiim. Professionaalne lukuavamise avariiteenistus töötab ööpäevaringselt, sest lukk võib rikki minna isegi öösel.
3. Teenuse hind. Ausa ettevõtte hinnad on adekvaatsed (mitte üle paisutatud, aga mitte ka madaldatud).
4.
Makseviisid. Kõige sagedamini juhtuvad ettenägematused kõige ebamugavamal hetkel. Kaotad pea ega suuda kohe välja mõelda, kust saada sularaha. Pangakaart on alati käepärast ja sellega on kõige lihtsam meistrile teenuse eest maksta.
5. Kommentaarid ja näited tehtud töödest. Reaalsed kommentaarid ja fotod tehtud töödest tõendavad teenistuse professionaalsust.
6.
Meistrite kogemused. Algajad spetsialistid ei tunne lukkude mudelivalikut ja probleemide lahendamine võtab aega. Seepärast on soovitav eelistada 3-5 aasta pikkuse töökogemusega meistreid.
7. Garantii. Iga tõsiseltvõetav ettevõte annab oma teenuste kvaliteedile garantii. Lukkude paigaldamise ja remondi garantii peab olema vähemalt 6 kuud.

Kust leida ülalkirjeldatud punktidele vastav vastutustundlik lukuteenistus? Kaugelt ei ole vaja  otsida! Lukuabi 24h – see on lukkude avariiavamise ja remondi teenistus, mis peab olema teie kontaktides. Salvestage telefoninumber 1558 või +372 5190 0340, et lukumeister igal kellaajal kiiresti kohale kutsuda ja pääsete juba 30-40 minuti pärast korterisse, majja või autosse.