Fonolukkude paigaldus, remont ja hooldus Tallinnas

... Fonolukk on äärmiselt mugav leiutis kortermajja või maamajja sissepääsu kontrollimiseks. 

Fonolukk on äärmiselt mugav leiutis kortermajja või maamajja sissepääsu kontrollimiseks. Te võite olla kindlad, et külaline on teie sõber, naaber või pitsakuller. Kaitse, turvalisuse ja privaatsuse kindlustamiseks tasub hoolitseda, et fonolukk Tallinnas oleks alati töökorras. 

Meie ettevõte on spetsialiseerunud fonolukkude paigaldamisele, remondile ja hooldusele Tallinnas. Töötame kõigi fonolukkude tootjate ja mudelitega. Lisaks sellele saate fonoluku meilt osta ja tellida ka selle professionaalse paigalduse.

Fonolukk korrusmajas

Moodsas maailmas saab üha rohkem tooteid ja teenuseid tellida otse koju. Te saate koju tellida valmistoidu, kaubad e-poest või isegi arsti enda juurde kutsuda. Selleks, et te ei peaks iga kord ukse avamiseks trepist alla kõndima, on mõttekas paigaldada fonolukk ja seda alati töökorras hoida.

Meie ettevõte pakub järgmisi teenuseid: 

  • Fonolukkude müük Tallinnas. Meie tootevalikus on alati esindatud suur hulk erinevate funktsioonidega mudeleid alates standardsetest ja lõpetades videokaamera ja pääsukontrolli süsteemidega mitmefunktsioonilistega. 
  • Fonolukkude paigaldus. Te saate tellida seadme paigalduse. Me paigaldame kutsungipaneeli ja sisetelefonid, veame vajalikud kaablid ja ühendame fonoluku ukse külge, et saaksite selle avada ühe nupuvajutusega.
  • Fonolukkude remont. Kahjuks võivad need seadmed ka rikki minna. Kutsungipaneeli rüüstavad sageli vandaalid, sisetelefonid aga purunevad tihti niiskuse mõjul või vale kasutamise tõttu. Samuti võivad ehitajad kapitaalremondi käigus kaableid vigastada. Meie spetsialistid kõrvaldavad kiiresti kõik fonolukuga seotud probleemid, et pääseksite jälle vabalt oma korterisse või külalisi vastu võtta. 

Tuleme kohale kõikjale Tallinnas ja töötame iga päev puhkepäevade ja pühadeta. Kiirremondi korral jõuavad spetsialistid üldjuhul kohale juba 15–20 minutit pärast väljakutset.

Fonolukk tootmis- ja kontoriruumidesse

Fonolukk on kõige lihtsam, kuid seejuures tõhus ja praktiline kontrolli- ja sissepääsuhalduse süsteem. Te saate piirata sisenemist kontorisse või tootmisruumi, et sinna pääseksid ainult töötajad ja külatajad,  «jõude ringilonkijad» aga jääksid tööruumist väljapoole, et nad ei segaks. 
fonolukk Tallinnas

Fonoluku peamine väärtus kasutamisel kontrolli- ja sissepääsuhalduse süsteemina on selle madal hind. Kutsungipaneeli ja sisetelefoni paigaldamine on märksa odavam kui turnikeede paigaldamine ning uksekaardide registreerimine ja väljastamine. Just seepärast valivad fonoluku eriti sageli 50-100 töötajaga väikeettevõtted, piirkondlikud filiaalid ja tootmisallüksused.

Tänapäevased fonolukud Tallinnas pakuvad hulgaliselt võimalusi kasutamiseks kontrolli- ja sissepääsuhalduse süsteemina:

  • Videokaamerad ja videokõne süsteemid. Need võimaldavad sekretäril või kontoriadministraatoril näha külastajat enne ukse avamist. 
  • Sisenemine uksekaartidega. «Ümmarguse võtme» kasutamine ei ole tingimata vajalik. Fonolukkude moodsad mudelid pakuvad sisenemiseks mitut võimalust – koodiga, sh töötaja unikaalse koodiga või võtmekaardiga. 
  • Uste avamise registreerimine. See võimaldab kontrollida, mis kell töötajad tööle saabuvad ja mis kell lahkuvad ning ära hoida tootlikkuse langus setõttu, et töötajad pidevalt tööle hilinevad. 

Meie ettevõte müüb, paigaldab ja hooldab fonolukke tootmis- ja kontoriruumides.

Fonolukk maamajades

Inimesed valivad eramaja või maamaja privaatsuse pärast – pole naabreid igas ilmakaares, on vaikne ja mõnus. Fonolukk  kindlustab lisakaitse eraomandile ja isiklikule ruumile. 

Fonoluku paigaldamisel maamajadesse või eramajadesse paigutatakse see enamasti väravale, sisetelefon aga hoonesse. Fonolukk kindlustab lisakaitse, kuna sissepääsugrupile on paigaldatud elektromagnetiline lukk, mida ei ole vastava võtme või omaniku loata võimalik avada.

Eramajade ja maamajade omanikud valivad kõige sagedamini videokõne võimalusega fonoluku. See võimaldab külalise täpselt identifitseerida. Uks avatakse sõpradele, sugulastele, kulleritele ja neile, keda oodatakse