Lukkude professionaalne ja kiire avamine

... Enda turvalisuse eest hoolitseme me kõik. 

Enda turvalisuse eest hoolitseme me kõik. Seepärast on teie kinnisvarasse ebaseadusliku sissetungi vastu olemas tuhandeid lukkude liike ja mudeleid. Paraku võivad need võtmete kadumise või mehhanismi rikkimineku korral valmistada ka palju peavalu. Muretseda siiski ei maksa – meie spetsialistid avavad lukke kiiresti ja professionaalselt – isegi kõige keerukamaid, väga vanu ja purunenud lukke.

Töötame üle Tallinna ja jõuame kõikjale linnas 15-30 minutiga – seepärast ei tule teil meistrit kunagi kaua oodata. Ka luku avamine käib kiiresti – enamusel juhtudel kõigest 3-5 minutiga. Ukselehte meister töö käigus ei vigasta. 

Kuidas toimub lukkude avamine

Meie spetsialistid suudavad avada igat tüüpi lukke – isegi kõige tuvalisemaid ja vanemaid. Ükskord näiteks kutsuti meie meister Tallinna vanalinna, kus tuli avada XVIII sajandist pärinev lukumehhanism – ja lukk sai avatud kõigest mõne minutiga.

 1. etapp: Te jätate tellimuse

Töötame ööpäevaringselt puhkepäevade ja pühadeta ja tänu sellele oleme valmis teile iga hetk appi tõttama. Lihtsalt helistage meile kodulehel oleval numbril, öelge aadress ja rääkige, mis lukuga juhtus. 

 1. etapp: Meister sõidab kohale

Meie meistrid jõuavad Tallinna piires isegi äärelinna ja linna äärde maale kohale 15-30 minuti jooksul. Kaasa võtavad spetsialistid kõik lukkude kiireks ja professionaalseks avamiseks vajaliku. 

 1. etapp: Meister avab luku

Üldjuhul võtab luku avamine aega kõige rohkem 3-5 minutit. Meie meistrid kasutavad spetsiaalseid tööriistu, mis võimaldavad toime tulla isegi kõige keerukamate lukumehhanismidega. Lisaks sellele ei vigasta me luku avamise käigus ukselehte – tänu sellele ei tule teil hiljem ust remontida. 

 1. etapp: Meister kontrollib teie dokumente

Töötame kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega ja seepärast palub meister pärast luku avamist esitada dokumendid, mis kinnitavad korteri, maja või muu vara omandiõigust. 

Kui teil neid dokumente esitada ei ole, on meistril õigus kutsuda kohale politsei. 

 1. etapp: Meister paigaldab uue luku

Mõnel juhul muutub lukk avamise käigus kasutuskõlmatuks ja seepärast tuleb kiiremas korras paigaldada uus lukustusmehhanism. Meie meistritel on kaasas mitmeid lukumudeleid, mis sobivad absoluutsele enamusele ustest ja võivad uksele kohe pärast avamist uue luku paigaldada.

Neile lukkudele, mis meistritel kaasas on, anname sõltuvalt mudelist garantii alates 2 aastast. Kui miski valesti läheb, võite pöörduda meie poole ja me vahetame mehhanismi tasuta. Lisaks sellele toimub paigaldus kiiresti, korrektselt ja professionaalselt ning uks viga ei saa. 

 1. etapp: Maksmine

Töötame ametlikult ja täielikus kooskõlas seadustega ja seepärast on meistritel kaasas makseterminal. Tee saate luku avamisel tehtud tööde, luku ja selle paigaldamise eest maksta kaardiga. Mõistagi võtame vastu ka sularaha. 

Pärast maksmist saate kõik vajalikud dokumendid – tšekid, lepingu jms. 
вскрытие замков

Niisiis võtavad kõik luku avamise ja uue luku paigaldamisega seotud tööd minimaalselt aega – üldjuhu pääsete oma elamisse sisse juba 15-20 minutit pärast meile helistamist. Oleme valmis kohale tulema iga kell nii päeval kui öösel, saame hakkama iga lukumehhanismiga ja vajaduse korral paigaldame uue. 

Milliste lukkudega me töötame

Meie meistrid suudavad avada igat tüüpi lukke: 

 • ripplukud (kas mehhanismi avamise või aasa lõikamise teel); 
 • lihtlukud; 
 • majades ja korterites enim levinud silinderlukud. Sellise luku kõige nõrgem koht on südamik, mis tolmu, rämpsu või niiskuse toimel kergesti blokeerub. See-eest avamisel ei tule sageli vahetada kogu konstruktsiooni, vaid piisab ainult rikkis silindrimehhanismi eemaldamisest ja uue paigaldamisest; 
 • turvalukud; 
 • monoplokklukud (turvaplaatide ja silindrimehhanismiga); 
 • elektroonilised ja koodlukud. 

Töötame ka vanade nõukogude ajast jäänud riigel- ja kruvilukkudega. Meie spetsialistid suudavad avada ka üliturvalisi vandaali- ja sissemurdmisvastaseid süsteeme – elektromehaanilisi, krabi-tüüpi ja isegi «salalukke».

Meie asjatundjad avavad eramajade, korterite ja konto