Mida teha, kui olete kaotanud oma autovõtmed?

... Kui olete autovõtmed kaotanud, ärge sattuge paanikasse. 

Kui olete autovõtmed kaotanud, ärge sattuge paanikasse. See on kindlasti ebameeldiv olukord, kuid mitte lootusetu. Ja selles artiklis räägime Teile, mida teha, kui autovõtmed on kadunud. 

Kuidas pääseda lukustatud autosalongi?

Enamik autouksi saab avada ka seestpoolt, kasutades kõige klassikalisemat käepidememehhanismi. 

Saate ta haakida:

  • Kui aken on lahti, tehke traadist konks, pange see pesasse ja proovige selle riiv kinni haarata;
  • Kui aken on suletud, tehke trossist või nöörist lasso. Lükake see plastkaardi abil korpuse ja ukse vahele. Siduge lasso käepideme ümber ja proovige seda üles tõmmata. Selgelt näete, kuidas see juhtub, antud videost

kadunud autovõtmed


Pole juhet ega köit käepärast või on autol tänapäevasem lukustusmehhanism?

Siis peaksite helistama lukkude avamise meistrile. Meie ettevõtte spetsialistid jõuavad kohale 15-30 minuti jooksul ja aitavad Teil autosse siseneda. Töötame täpselt, kiiresti ja korrektselt.

Meie eksperdid avavad autolukke neid sealjuures kahjustamata. Lülitame välja ka häire, nii et see Teid enam ei segaks. Ja juhul, kui autoaku saab tühjaks, on kõik korras, meister võtab laadija kaasa.

Pärast seda tasub lukustussüsteem välja vahetada. See suurendab auto ohutust – kui keegi leiab kadunud võtme, ei pääse ta autosse. 

Mida teha edasi, kui auto on lahti?

Kui juht on autovõtmed kaotanud ja duplikaati pole, siis ei tohiks Te ikkagi segadusse sattuda. Ka selles olukorras meie eksperdid aitavad.

Tuleb märkida, et võtme duplikaat tehakse ainult siis, kui juht saab kinnitada oma auto omandiõigust. Näiteks demonstreerib sõiduki registreerimistunnistust või muud sobivat dokumenti, mis sisaldab tema perekonnanime, eesnime ja auto numbrit.

Teraga võtme duplikaadi saab teha meie partneritelt. Teie auto toimetame sinna puksiirautoga.

Samuti oleme võimelised tegema duplikaatvõtme. 

Kuidas me töötame:

  1. Peate helistama meie administraatorile. Kohapeal tegutsev spetsialist teeb kindlaks, kas on võimalik lukku avada, teha selle jaoks duplikaatvõtit, signalisatsioon välja lülitada jne. Meister saabub 15-30 minuti jooksul.
  2. Me evakueerime auto võtmete töökotta.
  3. Seal teeme võtme duplikaadi – tavalise “teraga” või kaasaegse kasutustõkisega, kodeerides sõiduki elektroonika uue süsteemiga töötamiseks ümber. See on sama turvaline kui pöörduda ametliku teeninduskeskuse poole, ainult mitu korda kiirem.lukuabi

Samal ajal saate meie ettevõttes võtmed võimalikult kiiresti taastada. Kui kasutatakse teraga lukustusmehhanismi, võtab duplikaadi valmistamine umbes pool tundi. Immobilisaatoriga klahvid võtavad natuke rohkem aega, kuid siiski ei pea Te töölt puhkepäeva võtma ega autot pikaks ajaks jätma.

Mõistame, kui oluline on Teie auto. Ärge muretsege, kui avastate, et autovõtmed on kadunud. Lihtsalt helistage meile!

Li