Jalgrattalukud

... Töökindel jalgrattalukk - turvalisuse alus 

Töökindel jalgrattalukk – turvalisuse alus!

Vaatamata selle, et tänapäeval on nii majade vahel kui ka tänavatel tihedalt kaameraid, ei tähenda see paraku seda, et väärtasjade varastamine on kadunud. Statistikad näitavad, et ka trepikodades leiab aset vargus, seega kõige kindlam turvaelement oli, on ja jääb – hea ja töökindel jalgrattalukk. 

  • Ärandajad tunnevad jalgrataste vastu endiselt suur huvi. Ebakvaliteetne jalgrattalukk või selle puudumine muudavad varganägude elu oluliselt lihtsamaks. Oma vara hoidmiseks tuleb jalgrattalukk valida väga hoolikalt. See peab olema usaldusväärne ja kvaliteetne.
  • Kvaliteetne jalgrattalukk on lõhkumiskindel ja seega on seda raske avada. Kui aga võti juhtub kaotsi minema, teevad meie spetsialistid luku lahti.
  • Jalgrattalukkude avamine on keeruline ettevõtmine, mis on jõu- ja mõistusekohane ainult kõrgetasemelistele professionaalidele. Meie meistrid on töökarjääri jooksul avanud sadu jalgrattalukke ja saavad seepärast hoobelda tohutute kogemustega selles vallas.
  • Sageli juhtub, et piiri tagant tuuakse lukustatud jalgrattaid, mille võtmetest ei tea keegi juba ammu midagi. Paraku ei ole uue võtme tegemine siiski alati otstarbekas. Mõne luku avamine võib kliendile kalliks maksma minna ning nõuab palju aega ja vaeva. Haruldaste lukkude jaoks valmistame me uued võtmed. Tänu sellele saab vana väärikas eas jalgratas jätkata elu oma vana hea lukuga.
  • Kui jalgrattalukk on kinni kiilunud või olete võtme kaotanud, tooge ratas meie juurde. Aitame Teil tekkinud probleemi lahendada!
  • Varastatud jalgrataste lukkude avamise vältimiseks peame rattalukkude avamiseks meie poole pöördunud klientide registrit. 

Lukuabi-Expert 24/7 – see on lukkude avariiavamise ja remondi teenistus, mis peab olema Teie kontaktide hulgas. Salvestage telefoninumber +372 5198 0111, et lukumeister igal kellaajal kiiresti kohale kutsuda.