Kuidas avada auto ukselukku?

... Autouks lukustus, aga võtmed jäid salongi? 

Auto uksed lukustusid, võtmed aga jäid kogemata salongi? Sellise ebameeldivuse eest ei ole paraku keegi kindlustatud – see võib juhtuda meist igaühega. Selgitame Teile antud olukorda täpsemalt piltliku näite varal, kus auto ukseluku avamine lahendati iseseisvalt.

Auto ukseluku avamine, juhul, kui uksed sulgusid või kiilusid kinni

Noormees sõitis neiuga linnast välja kohtingule. Kui armunud autost väljusid, jättis noormees jaki autovõtmetega tagaistmele. Neiu ja noormees jalutasid loodust nautides mööda metsaradu. Hakkas hämarduma ja noored otsustasid koju minna. Läksid auto juurde tagasi, aga sisse ei pääsenud.

Mehele meenus, et unustas võtmed autosse jäänud jaki taskusse. Algul sattusid nad paanikasse, kuna teel oli liiklus hõre ja abi oleks tulnud kaua oodata. Siis otsustas noormees, et võtab olukorra iseseivalt kontrolli alla ja saab ukseluku ise ka avatud.

Pika puutoika ja paari oksa abil kangutas ta ukse ülemist nurka seni, kuni tekkis väike pragu. Ta painutas juhuslikult lähedal vedelenud traadijupi otsa konksu, toppis selle praost sisse ja sikutas ukselinki esmalt küljele ja siis üles.

Poiss sai küll ukse lahti, aga ei pääsenud ka ise vigastusteta. Ta marrastas kätt ja muljus sõrme. Ega autolgi paremini läinud. Avatud ukse klaas mõranes ja auto kere sai kriimustusi. Hämaruses oli halb nähtavus ja noormees avas luku praktiliselt käsikaudu. Nii neiu kui noormees olid juhtunust nii vapustatud, et isegi ei mõelnud abi saamiseks lähedastele ja sõpradele helistamisest. Õhtu oli kahjuks lootusetult rikutud.

Kõik aga oleks võimud minna hoopis teisiti…

kui noormehel oleks olnud telefoniraamatusse salvestatud lukumeistri number. Olukord oleks lahenenud närvikuluta ja ennast ning autot vigastamata.
Et mitte sattuda sellisesse või veel täbaramasse olukorda kui noormees, hoidke alati käepärast Lukuabi meistri numbrit Tallinnas +372 5198 0111. Kutsuge meister ja Teie auto saab avatud kiiresti ja professionaalselt.

Pärast auto ukseluku avamist tuleb esitada dokument kinnitamaks, et Teil on auto kasutamise õigus. Lukkude ebaseaduslik avamine ei ole meie tegevusala.

Meie meistrid tulevad kutse peale kohale igal kellaajal.
Töötame ka puhkepäevadel ja pühade ajal. Meister jõuab kohale 30 minuti jooksul pärast tellimuse saamist.