Kuidas Tallinnas kiiresti ja korrektselt 
seifi avada

...  

Seifid on leiutatud selleks, et hoida teie tähtsaid dokumente, raha ja muud väärtusliku kraami võimalikult turvaliselt. Need varustatakse kõige keerulisemate lukustusmehhanismidega, mida on peaaegu võimatu lõhkuda või lahti muukida. Samuti on need valmistatud ülitugevatest materjalidest, mis on vastupidavad erinevat laadi mehaanilistele mõjutustele – lõikamisele, puurimisele, sulatamisele jne. Õnneks on nii, et kui olete võtme kaotanud, on seifi Tallinnas võimalik siiski avada – piisab pöördumisest meie spetsialistide poole. 

Tuleme kohale kõikjale Tallinnas, et avada teie seif kiiresti ja korrektselt. Seejuures säilitab see enamusel juhtudest funktionaalsuse ja kõrge turvataseme. Avame igat tüüpi seife – mehaanilisi, elektroonilisi ja elektromehaanilisi lukumehhanismiga, nii koodiga kui võtmega avatavaid, nii peidetud, sisseehitatud kui eraldiseisva lukuga, nii moodsaid kui vanaaegseid seife. 

Kuidas toimub seifi avamine 

Seifi avamise viis sõltub paljuski lukumehhanismi karakteristikutest ja eripäradest. Mõned mudelid saab avada lihtsalt universaalvõtmega, teiste avamisega aga tuleb vaeva näha. Sellele vaatamata suudavad meie meistrid seifi avada kõigest 15–30 minutiga. 

Esimene etapp: Dokumentide kontroll

Töötame ranges kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega. Seepärast küsib meie meister enne seifi avamist tellijalt näha dokumenti, mis tõendab selle ruumi omandi- või kasutusõigust, kus varahoidla asub. 

Kui need dokumendid asuvad seifis – jah, ka nii juhtub – tuleb need esitada pärast seifi avamist. 

Kui tellija ei suuda omandiõigust tõestada, on meie meister sunnitud kohale kutsuma politsei. 

Teine etapp: Seifi väline vaatlus ja luku tüübi määramine

Seifi avamiseks sobiva mooduse valimiseks peab meister selgeks tegema, mis tüüpi lukuga on tegu. Selleks viib ta läbi visuaalse vaatluse ja muud kontrollitoimingud. Tavaliselt kulub sellele mõni minut. 

Seifidel on erinevat tüüpi lukke: 

  • Võtmega avatavaid lukke kasutatakse tavaliselt kontoriseifidel ja relvakappidel ja need on kergesti ja lihtsasti avatavad – selleks kulub aega kõige rohkem 10–15 minutit. 
  • Mehaanilist koodlukku kasutatakse harilikult koduseifidel, kus hoitakse eriti väärtuslikke asju. Neid on üpris keeruline avada, aga meie spetsialistid suudavad need avada umbes 15–20 minutiga. 
  • Elektroonilist koodlukku kasutatakse enamasti kodu- ja hotelliseifidel. Neid saab avada mitut moodi alates Master Lock koodi sisestamisest kuni sõrmistiku eemaldamise ja luku mehaanilise osa avamiseni. 
  • Biomeetriline koodlukk. Kasutatakse tavaliselt suurettevõtete kontoriseifidel, aga ka koduseifidel, kus hoitakse eriti hinnalisi asju. Konstruktsioon koosneb mehaanilisest lukumoodulist ja esipaneelil olevast sõrmejäljelugejast. Selle avamiseks kasutatakse samu meetodeid nagu elektroonilise koodluku avamisel. 

Sellega seoses on tarvis kasutada ka erinevaid riistu ja seadmeid. Kui koodlukk avatakse universaalvõtmega või puuritakse südamik trellpuuriga välja ja riigel lükatakse eest käsitsi, siis elektroonilise koodluku avamiseks kasutatakse programmaatorit või taas kord vana head trellpuuri. 

Kolmas etapp: Avamine

Pärast sobiva avamismeetodi määramist avab meie meister luku, kasutades kaasas olevaid seadmeid ja riistu. 


seifide avamine

Sõltuvalt luku tüübist ja ehitusest kulub seifi avamisele Tallinnas üldjuhul 10–30 minutit. Tegeleme ainult lukumehhanismiga. Tänu sellele jääb korpus kahjustamata ja te saate seifi otstarbekohaselt edasi kasutada. 

Neljas etapp: Maksmine

Meie ettevõte töötab ametlikult ja kooskõlas Eesti Vabariigi