Kuidas vähendada võtmete kaotamise tõenäosust?

... Võtmete kaotamine on alati ebameeldiv ... 

Võtmete kaotamine on kui õudusunenägu. Kindlasti lihtsalt veab, kui võtmed satuvad korraliku ja ausa inimese kätte, kes teeb kõik võimaliku selleks, et need omanikule tagastada. Aga kui ei vea ja võtmed satuvad varga kätte? Tekib oht, et kurjategija võib Teie koju sisse murda ja kõik väärtusliku minema viia.Sellise ebameeldivuse eest ei ole keegi kindlustatud.

Siiski saab püüda võtmete kaotamist vältida, kasutades meie meistrite nõuandeid:

  • Pange võtmete külge suur võtmehoidja. Seda ei ole küll alati mugav kasutada, kuid aitab muuta võtmed paremini märgatavaks. Suurt võtmehoidjat kasutades leiate võtmed kotist kergemini üles ega kaota neid toas nii kergekäeliselt ära.
  • Mõistlik lahendus on yoyo-kujuline võtmehoidja. See aitab võtmed alati käepärast hoida ja vähendab nende kadumise võimalust. Lisaks sellele on sellises stiilis võtmehoidja väga mugav.
  • Võtmepael. Sellega saab võtmed kaela või käe ümber riputada. Võtmed on alati Teiega ja Te ei saa neid kusagile unustada või kaotada.
  • Samuti on olemas spetsiaalsed märgised, millega võtmed võtmekimbus märgistada. Siis on õiget võtit vajaduse korral lihtsam leida.

Kui Te aga siiski olete võtmed kaotanud, peate laskma võimalikult kiiresti uue komplekti valmistada. Kui kahtlustate, et võtmed sattusid valedesse kätesse või saab nende järgi kindlaks teha Teie elukoha või isiku, tuleb võimalikult kiiresti võtta tarvitusele vajalikud abinõud.

Võtmete kaotamise korral helistage meie spetsialistidele. Nemad aitavad lahendada probleemi võimalikult kiiresti.
Soovitame alati hoida käepärast professionaalide telefoninumbrit, kes saavad hakkama ukseluku operatiivse avamisega. Piisab meie numbri +372 5198 0111 valimisest ja meie meister sõidab välgukiirusel Teie juurde mistahes kohta Tallinnas ja selle ümbruses.