Lukufirma mis pakub abi oma klientidele

...  

Järjest rohkem tekib juurde erinevaid lukufirmasi, kuid usaldada saab vaid neid, kes pakuvad kvaliteetseid tooteid ning on usaldusväärsed. Enda klientidele soovitame alati kasutada originaalset lukustust, sest analoogsete toodete puhul võib toode küll sarnane välja näha, kuid reaalsuses on tegemist tootega, mis ei kesta. Lukufirma valimisel tasub olla hoolikas, ning eelistada ettevõtteid, kes on turul olnud pikalt. Nende kogemused aitavad kiirelt lahendada teie mured, ning saate kindlasti oma murele kiiresti lahenduse. Soovime ka oma klientidele pakkuda alati vaid parimaid lahendusi ning mõistliku hinnaga.

Mida lukufirma teeb

Tavalisele inimesele võib jääda arvamus, et lukufirmad tegelevad vaid võtmete valmistamisega, kuid tegelikult see nii ei ole. Lisaks võtmete valmistamisele aitame enda klientidel lahendada järgnevaid muresi:

  • Ukselukkude avamine – vigastatud või purunenud luku korral saame aidata luku avamise ja vahetamisega.
  • Lukustuse paigaldus – korrektselt paigaldatud lukud on töökindlad, ning võite olla kindlad, et saate uksest sisse ilma probleemideta.
  • Autolukkudega seonduv – kadunud võti, autosse unustatud võtmed ja paljud muud probleemid on meie jaoks täiesti igapäevane tegevus.
  • Lukkude müük – lisaks teenustele on võimalik soetada ka endale vajalikud lukud ja vasturauad, et teie uksed oleksid turvalised ja vastupidavad.

Üleval mainitud teenused on vaid mõned paljudest ning kontakteerudes saate küsida rohkem infot. Meie spetsialistid aitavad teid igakülgselt ning proovivad lahendada teie mure võimalikult kiiresti ja soodsalt. Loomulikult ei tee me järeleandmisi kvaliteedi ja töökindluse osa pealt.

Miks eelistada kvaliteetseid tooteid

Tihti on inimeste seas levinud arvamus, et kõik lukud on samasugused või ei pöörata nendele üldse tähelepanu. Tegelikult on erinevate lukkude vahel väga suured erinevused – olgu need seotud siis kvaliteediga või hoopis vastupidavusega. Soodsad tooted on valmistatud ka odavamast materjalist, mis tähendab, et need ei ole nii vastupidavad erinevatele tingimustele. Olgu selleks siis kuumus, niiskus või hoopis olukord, kus keegi proovib teie lukku lõhkuda. Meie ülesandeks on teile pakkuda maksimaalselt vastupidavaid ja turvalisi lahendusi. Eelkõige kehtib see korterite ja majade välisuste kohta. Tegemist ei ole kohaga, kust raha kokku hoida. Ebakvaliteetne toode võib teid pingelises olukorras jätta ukse taha ning sellele järgneb luku puurimine või jõuga avamine.

Millest koosneb vastupidav lukukomplekt

Võime enda kogemuste pealt väita, et tihti inimesed ei tea millest koosneb üks kvaliteetne lukukomplekt. Sõltuvalt, kas ostate ukse poest või lasete valmistada eritellimusel, saate valida millised puuringud on uksele tehtud. Soovitame oma klientidele Assa ja Abloy tooteid, kuna need on kvaliteetsed ja vastupidavad. Samuti on tegemist turvalise lahendusega, kui see on teie jaoks oluline. Korraliku lukukomplekti jaoks vajate lukuraami, vasturauda, lukusüdamikku ja ka katteid. Lisaks peate otsustama mitut võtit vajate ja millistel tingimustel on võimalik neid juurde teha. Kallimate südamike puhul on teil võimalik tellida ka spetsiaalsed südamikud, mida ei ole võimalik kopeerida ilma vastava kaardita.

Korduma Kippuvad Küsimused

Vastame tihti enda klientide küsimustele ning soovime neid ka teiega jagada.

  • Miks eelistada kvaliteetsed tooteid?

Kvaliteetsed tooted ja korralik lukufirma tagavad teile suurema turvalisuse ning töökindluse.

  • Milliste töödega saab lukufirma hakkama?

Meie valikus on väga palju erinevaid teenuseid ning samuti müüme palju tooteid. Kõige lihtsam on meiega kontakteeruda ning meile oma probleemist või soovist teada anda.

  • Millised on parimad lukufirmad?

Oma klientidele julgeme soovitada Assa ja Abloy tooteid, kuna oleme veendunud nende kvaliteedis ja vastupidavuses.