Lukukomplekt täidab kõik teie vajadused

...  

Meie kõigi jaoks on äärmiselt oluline turvalisus, ning soovime enda kodus seda iga hinna eest tagada. Tavaliselt on välisukse lukukomplekt oluliselt tugevam, kui võrrelda seda siseukse omadega. Peamiseks erinevuseks ongi see, et siseuksele te otseselt turvalisust ei vaja, ning pigem soovitakse mugavat kasutamist ja töökindlust. Välisuste puhul aga on turvalisus äärmiselt oluline, kuna see on viimane samm teie kodu ja muu maailma vahel.

Lukukomplekti valides ei ole kindlasti mõistlik säästa ning valida soodsaid alternatiive. Pikas perspektiivis on tegemist äärmiselt jabura otsusega, sest enda turvalisuse huvides tasub eelistada kvaliteetset lahendust. Loomulikult kehtib sama ka teie asjadele, mida vargad võivad himustada. Oluliselt lihtsam ja mõistlikum on investeerida lukukomplekti soetamisse ning hiljem saate rahuliku südamega magada. Sama kehtib ka olukordades, kus lähete kodust ära, ning varaste eest jääbki kaitseks ainult uks ja lukk. Valikut tehes küsige nõu spetsialistidelt ning näiteks võtmete kaotamise korral on mõistlik lukk ära vahetada. Vaatage luku komplekti meie partneri luku poes.

Siseukse lukukomplekt

Tänapäeval on saadaval palju erinevaid variante, ning saate valida just sellise, mis rahuldab teie vajadused. Näiteks on viimasel ajal järjest rohkem populaarsust kogunud magnetiga töötav lukukomplekt, mis näeb esteetiline välja ning on ühtlasi ka äärmiselt vaikne. Loomulikult võite minna ka klassikalist teed ning valida endale tavalise mehaanilise komplekti.

Sõltuvalt tootest on teil võimalik valida ka toote värvi, mis sobiks paremini kokku teie ukse või muu furnituuriga, mis on ukse küljes. Siseukse lukukomplekt on oma olemuselt oluliselt lihtsam, kui välisukse oma, sest kõrget turvalisust ei ole vaja tagada. Loomulikult võite te valida ka siseuksele väga turvalise lukukomplekti, kui selleks peaks tekkima vajadus. Tihti on lihtsamad lukukomplektid lukustatavad universaalse võtmega. Saate küll ukse lukustada, kuid reaalsuses ei ole tegemist lahendusega, mis oleks turvaline.

Välisukse lukukomplekt

Valimisel tuleks suurt rõhku panna toote kvaliteedile ja keerukusele. Mida tugevam ning keerukam on lukk, seda suurem on ka tõenäosus, et keegi teile ja teie varale ligi ei pääse. Loomulikult on ka tänapäeva varastel väga palju erinevaid tööriistu, mille abil on võimalik lukud lõhkuda või muuta kasutuskõlbmatuks. Kahjuks sellise olukorra vastu ei ole midagi teha, ning igal asjal on omad riskid. Korralik välisukse lukukomplekt kaitseb teid küll algajate eest, kuid kogenud vargad ei pruugi isegi kasutada teie lukku sisenemiseks. Tihti on ukse konstruktsioonides nõrgad kohad, mida on oluliselt lihtsam ära kasutada ning sisse pääseda.

Lisa turvalisuse tagamiseks on saadaval erinevaid tooteid, nagu näiteks erinevad lisalukud ja ketid, mis ei võimalda tuppa siseneda. Olukorras, kus panete ukse ketti, tekib aga võimalus, et kui keegi teie pereliikmetest soovib koju tulla aga teie magate, siis peate ärkama ning neile ukse avama.

Kindlasti konsulteerige meie spetsialistidega. Tel. +372 5198 0111

Korduma Kippuvad Küsimused<