Professionaalne ja kiire luku vahetus Tallinnas

...  

Kui tahate kaitsta oma kodu, vara, elu ja tervist ning tagada turvalisuse, vajate korralikku töökindlat lukku. Tänapäevased lukumehhanismid paistavad silma usaldusväärsuse, pikaealisuse ja sissemurdmiskindlusega. Paraku pääsevad kõik moodsate lukkude eelised mõjule ainult juhul, kui lukud on õigesti paigaldatud. Kui vajate lukkude paigaldamist Tallinnas, on mõistlik pöörduda meie ettevõtte poole.

Paigaldame igat tüüpi lukke. Paigaldamine käib kiiresti ja võtab enamasti aega 10–15 minutit. Töö käigus me ust ei riku ning tuleme kohale kõikjale Tallinnas ja ka linn lähiümbrusse. Töötame ööpäevaringselt ja puhkepäevadeta. 

Miks on tähtis, et lukk oleks paigaldatud professionaalselt

Tänapäevased lukud on keerulise ehitusega ja paljude liikuvate osadega mehhanismid. «Krabilukud» näiteks varustatakse riigleid erinevas suunas liigutavate deviaatoritega. Riiglid ise võivad liikuda mitte ainult ette, vaid ka üles ja alla, lukustades ukse nii vertikaalselt kui horisontaalselt. 

Paraku on nii, et mida keerulisem on luku ehitus, seda rohkem on sellel ka «nõrku» kohti. Suur osa liikuvaid detaile on muidugi mõista peidus ülitugeva legeeritud, anodeeritud või karastatud terasest korpuses, mis kaitseb neid kindlalt sissemurdmiskatsete eest. Vale paigalduse korral aga võib juhtuda, et lukumehhanismi satuvad võõrkehad.
lukkude paigaldamist Tallinnas

Võõrkehadeks on enamasti tolm ja puidu- või metallilaastud. Mehhanismi sattudes võivad need luku käiku pidurdada. Tolm lukusüdamikus võib põhjustada näiteks selle, et silindrid ja turvaplaadid ei liigu enam edasi-tagasi, mis põhjustab luku blokeerumise. Puidu- või metallilaastud deviaatoris tõkestavad riigli survemehhanismi ja ust ei õnnestu lahti teha isegi pärast mehhanismi lahti monteerimist. 

Peale kõige muu tuleb lukk ukselehes ka jäigalt fikseerida. Mehhanism hakkab korralikult liikuma ainult juhul kui lukk on ukselehte paigutatud korrektselt. Kui midagi lohakalt teha, on tagajärjeks see, et riigel ei lähe vastusesse või kangutab selle tasapisi piidast välja. Eriti tihti juhtub seda siis, kui tegu on mitmepositsioonilise nii vertikaalselt kui horisontaalselt lukustava «krabimehhanismiga». 

Diletantlik paigaldus võib ära nullida lukumehhanismi väärt omadused. Lisaks sellele vähendab käpardlik paigaldamine luku tööiga ja töökindlust. Paljudel juhtudel on just luku asjatundmatust paigaldusest põhjustatud blokeerumine põhjus, miks te ise ka lõpuks enam oma koju sisse ei pääse. Probleeme oleks mõistlik ennetada ja tellida paigaldus spetsialistidelt. 

Kuidas me Tallinnas lukke vahetame 

Meie spetsialistid aitavad teil valida sobiva luku ja paigaldavad selle professionaalselt. 

Luku valimine

Kui te pole päris kindel, millist lukumehhanismi teil täpselt vaja on, siis meie valikus on nii turvalukke, silinderlukke, monoplokklukke, «krabilukke», koodlukke kui elektromehaanilisi mudeleid. Aitame teil teha õige valiku.

Te ei pea isegi poevitriine uudistamas käima. Meie spetsialistid võtavad teie tellimisel kohale tulles kaasa umbes kümme erinevat lukumudelit. Isegi kui te täpselt ei tea, mida tahate või vajate, leiate spetsialisti abiga kindlasti nende hulgast endale sobiva. 

Luku paigaldamine

Luku vahetus Tallinnas – meie spetsialistid vahetavad luku ust vigastamata. Me ei lähene lukule ukselehe välis- või sisepoolelt. Kõik vajalikud tööd teeme ära küljelt.

  1. Meie spetsialist demonteerib ettevaatlikult lingi ja lukusüdamiku ning tõmbab vana mehhanismi külje poolt ukselehest välj