Uksesulgur muudab kasutamise mugavamaks

...  

Kas olete olukorras, kus uks kipub pidevalt jääma avatud asendisse, kuigi te seda ei sooviks. Sellisel juhul võib lahendus peituda uksesulguris. Meie valikus on näiteks olemas Valnes uksesulgur, mis aitab teil lihtsalt ja mugavalt uksi sulgeda. Sulguri ülesandeks on taastada ukse algne asend ehk kinnine asend. Tegemist on äärmiselt mugava lahendusega, kui soovite tekitada olukorda, kus uksed on alati suletud asendis. Peamiselt kasutatakse uksesulgureid näiteks kauplustes ja ühiskondlikes ruumides, kus inimesed kipuvad uksed lahti unustama. Kui lukuabi spetsialistid peavad valima, siis kindlasti üks kõige paremaid on uksesulgur Abloy valikust. Nende tooted on olnud läbi aastate kvaliteetsed ning vastupidavad. Samuti on võimalus neid reguleerida ning tööle panna vastavalt soovidele.

Uksesulgur TS 1500 hõbedane

Uksesulgur välisuksele

Soovitame välisuste puhul kasutada sulgurit, et ei tekiks olukorda, kus uks võib suvalisel hetkel tuulega avaneda. Unustate näiteks ukse korralikult kinni panna ja hommikul ärgates avastate, et uks on avatud asendis. Uksesulgur välisuksele paika ning võite olla kindel, et sellist probleemi teil kindlasti ei esine. Saate valida erineva disaini ja omadustega tooteid, mis sobivad kokku teie uksega. Mida raskem on uks, seda tugevam ning kvaliteetsem peaks olema ka sulgur.

Uksesulgur siseuksele

Kui varem rääkisime välisuste sulguritest, siis tegelikult võib tekkida vajadus ka siseustel. Eriti populaarsed on sulgurid just ühiskondlikes ruumides, kus inimesed unustavad tihti ukse enda järel korrektselt sulgeda. Meie laiast valikust on äärmiselt lihtne valida uksesulgur siseuksele, ning juba peagi nautida olukorda, kus uksed ei ole enam kunagi avatud asendis.

Sulgurite erinevused

Sõltuvalt tootjast ja mudelist on ka sulgurid erinevate omadustega. Mõned sulgurid sobivad paremini rasketele ustele, ning teised jällegi kergetele ustele. Kui paigaldate kergele uksele mõeldud sulguri raske ukse külge, siis see ei saa enda ülesandega hakkama. Vastupidises olukorras raiskate aga lihtsalt rohkem raha ning oleksite hakkama saanud ka lihtsama lahendusega. Kallimate toodete puhul saate reguleerida tõmbejõudu ning ka kiirust. Paigalduse käigus peab äärmiselt hoolikalt jälgima juhendit, sest vastasel juhul hakkab see piirama ukse normaalset liikumist.