Helista tasuta lühinumbril

Töötame
24/7

Autoaku käivitamise teenus Tallinnas

Autoaku sai ootamatult tühjaks või hakkas kontrollimatult tühjenema? Professionaalse abita Teie siin hakkama ei saa. Meie lahendame tekkinud probleemi kiiresti ja kvaliteetselt.

Aitame käivitada autoakut erakorraliselt

Töötame lihtsa, täpse ja tõhusa skeemi järgi:

  • Peale tellimuse saamist saadab dispetšer määratud aadressile spetsialisti, kes jõuab sihtkohta operatiivselt, mitte rohkem kui poole tunni jooksul. Tellija soovil on aku käivitamine võimalik ka eelnevalt kokkulepitud ajal;
  • Meister kasutab külmakindlaid juhtmeid rangelt vastavuses juhendiga – juba 20 minutit hiljem on auto taas sõiduvalmis.

Väga lihtne – me ei tegele probleemi ajutise lahendamisega, me kõrvaldame selle juure tasandil:

  • Sõidame operatiivselt tellija määratud kohta;
  • Kasutame kvaliteetset elektrolüüti ja usaldusväärset laadimist;
  • Laeme aku rangelt vastavalt tehnoloogiale – see hoiab ära lühised ja auto kahjustamise;
  • Laeme tõhusalt igat tüüpi ja marki akusid.

Miks on aku iseseisev laadimine ohtlik?

Katse korral akut ise laadida võib seadme töövõime ootamatult halveneda, aku mahutavus aga osutuda liiga väikseks. Ei maksa unustada ka akutüüpe, mida ei saa garaaži tingimustes või parklas laadida. Iseseisev laadimine ei pruugi olla parim valik ka täiesti tühja aku korral, välistemperatuuril alla nulli või kui jutt käib kallitest automarkidest. Sellistel juhtudel professionaalse abita ei pääse!

Auto aku on vaja kiiresti «krokodillide» abil laadida? Helistage lihtsalt meie telefoninumbrile +372 5198 0111. Me ei lae lihtsalt Teie autoaku täis, vaid taastame selle passis näidatud karakteristikud..

Lukuabi-24h Teenus