Metallukse lukkude kiire vahetus Tallinnas

... Tekkis vajadus ukseluku vahetuseks? 

Luku vahetus

Tekkis vajadus teostada uku vahetus? Meie tiim täidab ülesande kiiresti ja kvaliteetselt: töötame eramajades, korterites, kontorites, asutustes, ettevõtetes jm. Meie spetsialistid on kättesaadavad ööpäevaringselt iga päev. Ainult üks kõne ja meie meister jõuab kohale hiljemalt 30 minuti pärast. 

Kuidas toimub luku vahetus?

Meie põhiülesanne on paigaldada lukk kiiresti, asjatundlikult ja klienti tüütamata. Seepärast toimub töö rangelt järgmise skeemi järgi:

 1. Luku demonteerimise ja uue toote paigaldamise tellimuse kinnitamine.
 2. Spetsialisti väljasõit kliendi poolt määratud aadressile – juhul, kui asute Tallinna piires, ei tule Teil oodata kauem kui pool tundi.
 3. Objekti professionaalne analüüs ja diagnoosimine.
 4. Vana luku demonteerimine ja uue paigaldamine tänapäevaste tööriistadega. Kogu protsess võtab aega maksimaalselt 15 minutit.

Miks tasub pöörduda meie poole?

Ikka seepärast, et me ei täida lihtsalt püstitatud ülesannet – me teeme seda kiiresti, täpselt, tekitamata Teile töö käigus ebamugavusi:

 • Abistame sobiva luku valimisel ja vajaduse korral toome selle ka koos tšekiga kohale. Meie meister valib Teie jaoks sobiva mehhanismi meie pädevatelt partneritelt.
 • Vahetame ukseluku analoogse või ajakohastatud salamehhanismiga mudeli vastu.
 • Säilitame metallist, plastist või puidust ukselehe terviklikkuse sõltumata tööde keerukusest ja paigaldatava luku tüübist.
 • Säästame kliendi väärtuslikku aega – töö saab tehtud 5-15 minutiga.

Millistel juhtudel on luku vahetus vajalik?

Enamikul juhtudel pöörduvad tellijad meie ettevõtte poole juhul, kui on soov uksemehhanisme uuendada. Kuid tuleb ette ka olukordi, kui luku vahetuse otsus ei sünni lihtsalt, vaid on tingitud hädavajadusest:

 • Mehhanismi kinnikiilumisest põhjustatud lukurike;
 • Ainsa võtme kadumine;
 • Sissemurdmine luku purustamise teel.

Miks ei tasu ise töö kallale asuda?

Uue luku vahetus nõuab vana mehhanismi eelnevat demonteerimist. Vajalike oskuste ja spetsiaalse tööriistata ei ole see väga lihtne ülesanne. Sageli põhjustavad ülesande iseseisva lahendamise katsed ukselehe rikkumise ja vajaduse kulutada mitte ainult uutele lukkudele vaid ka ukse deformatsioonide remontimisele. Samuti jääb vale paigaldamise korral võimalus, et ka uus mehhanism läheb õige pea rivist välja.

Selliste ebameeldivuste vältimiseks soovitame hoida alati käepärast välisuste lukkude vahetamisega tegelevate professionaalide number. Piisab numbri +372 5198 0111 valimisest ja meie spetsialist jõuab Teie juurde poole tunniga.