Nutilukk teie kodu kaitseks

... Igaüks soovib, et tema kodu oleks kindlus – turvaline ja mugav koht, kus saab unustada kõik mured ja 

Igaüks soovib, et tema kodu oleks kindlus – turvaline ja mugav koht, kus saab unustada kõik mured ja lihtsalt puhata. Selle asemel aga tekitavad peaaegu kõik turvatehnoloogiad ainult närvikulu – isegi tavalised ukselukud. Üks pidev mure, ega ma äkki võtmeid autosse või mujale ei unustanud. Nutilukk vabastab teid neist hirmudest. See muudab teie kodu turvaliseks, kindlalt kaitstuks ja maksimaalselt tehnoloogiliseks.

Nutilukk iNOVO – lukk, mis teab, kes on tema omanik 

Klassikaliste mehaaniliste ukselukkude põhiline probleem on see, et nende võtmed kipuvad kas teab kuhu ununema või lihtsalt ära kaduma. Nii võibki juhtuda, et leiate end seismas lukus ukse ees abitult taskuid kobamas, kotis sobramas või töökaaslastele helistamas, et keegi läheks teie laua juurde vaatama, ega elutähtis võtmekimp äkki seal vedele.

Nutilukk iNOVO ei vaja võtmeid – lukk tunneb omaniku ära sõrmejälje järgi. Pange lihtsalt näpud vastu sensorit ja… voilaa – uks avaneb. Sõrmejälge te juba naljalt kusagile ära ei kaota või maha ei unusta.

Ärge muretsege, biomeetriline isiku sõrmejälje põhjal tuvastamise süsteem ei ole ainus viis nutiluku avamiseks. Isikutuvastuseks on ka teisi võimalusi, näiteks:

  • digitaalne PIN, mida muide saate lisakaitseks ise teatud aja tagant muuta. Halbade kavatsustega isik ei pääse teie majja või korterisse isegi siis, kui teie PIN-kood on mingil moel lahti muugitud; 
  • pääsukaart, mis on mugav ja praktiline alternatiiv tavalisele klassikalisele võtmele. Kaarte saab kasutada mitte ainult lukumehhanismi juhtimiseks, vaid ka ACS-i rakendamiseks juhul, kui lukk paigaldatakse ettevõttesse, tootmishoonesse või kontorisse; 
  • nutitelefoni installeeritav mobiilirakendus, mis võtab nutilukuga Bluetoothi kaudu ühendust ja lubab ukse avada pärast nupuvajutus. 

Mõistagi saab neid ukse avamise stsenaariume oma nutitelefonist enda tahtmist mööda seadistada ja sisse-välja lülitada. Luku saab seadistada nii, et uks avaneb ainult rakenduse kaudu, mis reageerib isegi kinnastatud sõrmejäljele või avaneb ainult õige parooli sisestamisel… või ainult kaardiga…

Ühesõnaga – te saate luku seadistada sobivaks enda kodu vajadustele või ettevõtte sisekorrale ja ohutusnõuetele.
nutilukk

Loomulikult saab iNOVO nutilukku avada ka tavalise võtmega, aga see on «avariivariant», sest seade pakub ukse avamiseks palju praktilisemaid ja mugavamaid võimalusi. 

Nutilukk iNOVO – loodud teie turvalisuseks

Üks nutiluku iNOVO peamisi väärtusi on kasutusstsenaariumide paindliku seadistamise võimalus. Näiteks kui te külalisi ootate, saate neile seadistada ajutise parooli, et nad saaksid majja või korterisse siseneda pererahvast kiirete toimetuste juurest eksitamata. Määratud aja möödudes parool tühistud ja enam nad lukku avada ei saa. 

Nutilukku iNOVO kasutavad palju, kes oma korterit kas ööpäeva kaupa või AirBNB kaudu välja üürivad. See tagab usaldusväärse pääsukontrolli. Haldamine käib nii, et korteriomanik määrab üüriperioodil kehtiva parooli ja kui see aegub, lakkab kombinatsioon toimimast.

Nutilukk iNOVO ühildub kõigi moodsate lukumehhanismidega ja selle saab paigaldada nii vaheustele, välisustele kui metallustele. Nutilukk saab toidet akust, millest piisab igapäevase kasutamise puhul 12-24 kuuks. Kui aku tühjenema hakkab, annab partnerrakendus teile sellest teada. 

Kontroll ja turvalisus kus te ka ei asuks

Targa maja taristu osana toetab iNOVO nutilukk täielikult kaughaldamist. Ühendage see oma WiFi võrguga ja saate luku tööd juhtida igast maailma punktist.

Näiteks kui teie laps tuleb koolist, aga on sissepääsuparooli unustanud, saate luku avada otse kontorist. Või vastupidi – kui kardate, et keegi pahatahtlik on parooli lahti muukinud, saate kombinatsiooni muuta. Teil ei lähe selleks isegi sõrmi vaja – nutilukk iNOVO on ühildatav häälabilistega Google Assistant ja Amazon Alexa. Öelge lihtsalt oma telefonile «Okey Google, ava uks» ja nautige kõrgtehnoloogia maagiat. Kõik edastatud andmed on seejuures krüptitud vastavalt ettevõtte standardile. Ükski pätthäkker teie koduust avada ei saa. Seda saate teha ainult teie. 

INOVO nutiluku professionaalne paigaldus

Meie ettevõttest saate tellida nii luku kui selle professionaalse paigalduse. Seade iNOVO paigaldatakse juba