Kas ukselukku tasub hakata ise paigaldama?

... Kas te olete ukselukku kunagi ise paigaldanud? 

Kas Te olete ukselukku kunagi ise paigaldanud? Kui jah, siis teate, et ukseluku paigaldus on keeruline, suuri kulutusi ja pealehakkamist nõudev ettevõtmine. Professionaalse ettevalmistuseta on ukseluku paigaldamine väga keeruline. Neile aga, kes pole kunagi proovinud seda ise teha, toome kujuka näite.
Üks meie klientidest otsustas, et saab metalluksele luku paigaldamisega ise hakkama. Enne asja kallale asumist viis ta läbi põhjaliku uurimistöö internetis ning leidis Youtube´ist ja Google´ist hulgaliselt juhiseid, kulutades sellele pool päeva. Seejärel ostis ta kõik vajalikud tööriistad ja uue lukumehhanismi. Selleks, et töö läheks libedamalt, kutsus ta isegi sõbra appi. Mis sellest kokkuvõttes välja tuli? Luku sai ta paigaldatud, kuid kulutas sellele terve puhkepäeva. Samuti vigastas mees paigaldamise käigus ukselehte.
Kuid sellega lugu ei lõppenud. Mõne päeva pärast hakkas lukk streikima. Selle tulemusena jäi ta abikaasa tööle hiljaks ja sai noomituse. Tal õnnestus värskelt remonditud uks avada alles 8. katsel. 
Kaalunud kõiki poolt ja vastu argumente, pöördus klient meie Lukuabi teenuse poole. 


Ukseluku paigaldus meie meistrilt

  • Viisime läbi luku põhjaliku diagnost ika. Algselt oli lukk olnud töökorras, kuid vale paigaldus tõi kaasa moonutused luku töös. 
  • Võtsime kiiresti luku eest, vigastamata ust ja tekitades võimalikult vähe müra ja prahti.
  • Paigaldasime uue luku meie partneritelt, kasutades professionaalseid tööriistu ja pidades kinni kõigist reeglitest. 

Kokkuvõttes kulus kõigele ülaltoodule 40 minutit pluss see 5 minutit, mille klient kulutas telefonitellimuse esitamisele. Seda on tunduvalt vähem, kui klient kulutas iseseisvale paigaldamisele.

Mis Te arvate, kas on ikka mõtet hakata lukku ise paigaldama? Jah! Kui soovite õppida midagi uut, Teil on uskumatult pikk kannatus ja piiramatult vaba aega. Muudel juhtudel on targem pöörduda professionaalide poole. 

Ukselukud ei ole kahjuks igavesed ja lähevad perioodiliselt rikki. Enamasti juhtub see ootamatult ja just siis, kui iseseisvaks remontimiseks aega pole. Hoidke alati käepärast Tallinna piires kohale tuleva spetsialisti number +372 5198 0111. Töötame puhkepäevade ja pühadeta. Lukumeister sõidab välja 30 minuti jooksul pärast tellimuse saamist.