Kuidas valida lukkude avamise ja remondi ettevõtet?

... Valides lukkude avamise teenust pöörake tähelepanu 7 tähtsale tegurile... 

Erakorralise olukorra tekkimisel ei mõelda kaua. Kõik otsused langetatakse spontaanselt emotsioonide pinnalt. Seepärast peab kontaktides kohustuslikus korras olema erakorralise lukuabi meistri number. Ainult nii saab mure kinni kiilunud korteri-, maja või autouksega kiire  lahenduse. Kuid kuidas valida abiteenust, kes reageerib väljakutsele momentaanselt ning remondib või avab luku igal ajal?

Süveneme pisut. Töö algoritm on kõigil lukkude avariiavamisel praktiliselt sama. Ettevõte saadab kiiresti kohale spetsialisti, kes jõuab kohale 30-40 minuti jooksul. Linnast välja võib meistri saabumine rohkem aega võtta. Luku avamiseks ja remondiks kasutatakse spetsiaalseid seadmeid. Tööriist valitakse enne väljasõitu vastavalt luku tüübile ja mudelile, tänu millele ei rikuta ukselehte. Kogu protseduurile kulub 15-20 minutit või veidi rohkem (sõltub rikke keerukusest). Kui lukk on nii rikkis, et seda enam remontida ei saa, ostab ja vahetab meister selle lisatasu eest. Meie teeme juba pikka aega koostööd Lukuabi poega, kust me leiame vajalikud mehhanismid ja lukud Teie jaoks.

Lukuabi-Expert meister soovitab: ”Teenust valides pöörake tähelepanu 7 tähtsale tegurile.”

  1. Meistri väljasõidu kiirus. Ta peab välja sõitma 3-5 minuti jooksul pärast tellimuse vastuvõtmist.
  2. Töörežiim. Professionaalne lukuavamise avariiteenistus töötab ööpäevaringselt, sest lukk võib rikki minna isegi öösel.
  3. Teenuse hind. Ausa ettevõtte hinnad on adekvaatsed (mitte üle paisutatud, aga mitte ka madaldatud).
  4. Makseviisid. Kõige sagedamini juhtuvad ettenägematused kõige ebamugavamal hetkel. Kaotad pea ega suuda kohe välja mõelda, kust saada sularaha. Pangakaart on alati käepärast ja sellega on kõige lihtsam meistrile teenuse eest maksta.
  5. Kommentaarid ja näited tehtud töödest. Reaalsed kommentaarid ja fotod tehtud töödest tõendavad teenistuse professionaalsust.
  6. Meistrite kogemused. Algajad spetsialistid ei tunne lukkude mudelivalikut ja probleemide lahendamine võtab aega. Seepärast on soovitav eelistada 3-5 aasta pikkuse töökogemusega meistreid.
  7. Garantii. Iga tõsiseltvõetav ettevõte annab oma teenuste kvaliteedile garantii. Lukkude paigaldamise ja remondi garantii peab olema vähemalt 6 kuud.

Kust leida ülalkirjeldatud punktidele vastav vastutustundlik lukuteenust? Kaugelt ei ole vaja  otsida! Lukuabi-Expert 24/7 – see on lukkude avariiavamise ja remondi teenus, mis peab olema Teie kontaktides. Salvestage telefoninumber +372 5198 0111, et lukumeister igal kellaajal kiiresti kohale kutsuda ja pääsete juba 30-40 minuti pärast korterisse, majja või autosse.