Metalluksed: hooldamise viisid ja vahendid

... Metalluksed on ostjate seas ülimalt populaarsed 

Metalluksed on ostjate seas ülimalt populaarsed. See on seletatav laitmatu kvaliteedi, usaldusväärsuse, stiilse disaini ja vastuvõetava hinnaga. Selleks aga, et Teie uksed püsiksid kenad, tuleb nende eest regulaarselt hoolitseda. Meie meistrid on ühel meelel, et on väga tähtis kinni pidada metalluste hooldamise reeglitest. 

Puhastusvahendid

Metalluksed tagavad maksimaalse turvalisuse. Need on tugevad ja usaldusväärsed, kuid unustada ei maksa ka nende välimust. Uksekatte ilu sõltub õigest ja regulaarsest hooldusest. Samuti peab uksi kaitsma neid kahjustada võivate välismõjude eest. Just seepärast on väga tähtis valida metalluste puhastamiseks ja hooldamiseks võimalikult sobivad vahendid. 
Tänapäeval on poed erinevaid vahendeid täis. On aineid, mis puhastavad hästi tolmust ja mustusest, vahendeid metalluste poleerimiseks ning vahendeid sisemiste mehhanismide – hingede, lukukeele ja -mehhanismi õlitamiseks.
Metalluste hooldamise põhireegel on regulaarsus. Jälgige ukse määrdumust ja vajaduse korral peske mustus seebilahusega maha. Pesemiseks kasutage pehmest riidest lappe, mis ei kriimusta kattekihti.

Kuidas valmistada õiget lahust?

Metallukse pesemiseks lahuse valmistamiseks kasutage majapidamisseepi. Tavaline tualett- või lasteseep ei pese ust piisavalt puhtaks. Püüdke vältida pesupulbrite kasutamist, sest selles leiduvad abrasiivosakesed võivad pinda kriimustada. Samuti ärge kasutage lahusteid ja kloori sisaldavaid vahendeid. Need kahjustavad ust kõige rohkem.

Metalluksed: hoolitsemine remondi ajal

Remondi ajal on suure hulga rämpsu ja tolmu tekkimist võimatu vältida. Metallukse kaitsmiseks mähkige see üleni ploüetüleenkilesse. Jälgige, et praht ei satuks läbi kile lukuavasse. Kui seda ei ole õnnestunud ära hoida, puhastage lukk põhjalikult.
Pärast remonti eemaldage kile, peske uks sooja seebilahusega üle ja kuivatage.

Lisage oma kontaktide juurde meie teenus Lukuabi Harjumaal. Helistage telefonil +372 5198 0111 ja meister jõuab väljavalitud kohta poole tunni jooksul. Broneerige meistri visiit kindlaks ajaks!