Ukselukud

... Ukse sulgemiseks on hulk viise ... 

Ukse sulgemiseks on erinevaid viise

Te võite tooli rõduukse ette tassida ja seljatoe lingi alla panna või paigaldada ukse alla kummist stopperi. Paraku ei kindlusta see eluaseme turvalisust. Olemas on ka ainult seestpoolt suletavaid lukke, mida pole seepärast võimalik väljast avada. 
Kui tahate luku paigaldada juba olemasolevale uksele, kitsendab see oluliselt valikuvõimalusi. Kaugeltki iga lukukomplekt ei pruugi sobida. Vahel on parem osta uus uks uue lukuga. Komplektis on harilikult kaks võtit.
Juhul, kui soovite vahetada luku ikkagi omal uksel, siis meie meister on alati valmis Teid abistama ja konsulteerima. Ukselukkude liigid on vast tänavu juba piiritud, seega iseseisev valik ei pruugi olla kõige õigem. Kui otsustate uue ukseluku heaks, siis toob meister meie partneritelt luku koos tšekkidega Teile ning paigaldab selle vastavalt. 

Korrast ära ukselukk võib tekitada palju ebamugavusi ja probleeme. Kellelegi ei meeldi olla toas luku taga. Alatuse seaduse kohaselt aga tekivad sellised olukorrad just siis, kui inimene kusagile kiirustab. Alati ei ole võimalik oodata, kuni keegi sugulane ukse lahti teeb või lukksepa kutsub. Parim variant on paigaldada uus korras lukk.

Ukselukkude liigid:

  • Vastavalt enda nõudmistele ja soovidele võite soetada digitaalse luku. See on ideaalne variant välisuksele ning kindlustab Teie eluaseme maksimaalse turvalisuse ja kaitse ebaseadusliku sissetungi eest. Digitaalseid lukke kasutatakse mitte ainult elumajade, vaid ka tootmishoonete uste ees. Need on mugavad, kui uksest käib päeva jooksul läbi suur hulk inimesi. Digitaalne ukselukk kujutab endast juhtpuldiga paneeli. Teatud numbrikombinatsiooni valimisel uks avaneb. See on klassikaline variant. 
  • Keerulisemad digitaalsed ukselukud paigaldatakse numbriplokile täiendavalt kontrollerid, et ust oleks võimalik avada magnetkaardiga, ja võtmeauguga mehaanilise võtme jaoks. Lukku saab aktiveerida mõlemalt poolt. Täiendavate elementide lisamine tõstab toote hinda. 
  • Peitlukke paigaldatakse sageli puit- ja metallustele. Need kindlustavad kasutamise lihtsuse, mugavuse ning Teie kodu turvalisuse. Lukk võib olla ühe- või kahesilindriline. Selliseid lukke on muukraua abil üsna raske avada. Need ei maksa palju ja neid on lihtne paigaldada. Kui elate rahulikus tihedasti asustatud piirkonnas, ei ole mõtet raisata palju raha kallile lukule. Peitlukud valmistatakse kvaliteetsetest materjalidest ja teenivad tänu sellele kaua. 
  • Keeratav uksekäepide, kas luku või nupuga, on koju paigaldamiseks odav ja stiilne lahendus. Enamus käepidemeid on valmistatud nii, et sobivad hästi uksega, mille ees neid kasutada kavatsetakse. Keeratavaid lukk-käepidemeid on palju lihtsam paigaldada ning neid on stiililt, kujunduselt, kujult, suuruselt ja värvilt erinevaid. 

Erinevaid lukke kasutatakse mitte ainult välis- vaid ka siseustel. Need aitavad sulgeda vannitoa ja magamistoa ukse. Oma kodu ja vara puutumatuna hoidmiseks on õige luku valimine äärmiselt oluline.

Soovitame hoida alati käepärast lukkude vahetamisega tegelevate professionaalide numbrit. Piisab numbri +372 5198 0111 valimisest ja meie spetsialist jõuab Teie juurde poole tunniga. Samuti saate broneerida lukumeistri visiidi kindlaks ajaks.