Assa Abloy lukkude paigaldamine

... Iga luku ülesanne on teid, teie turvalisust ja teie vara kaitsta, kuid kaugeltki kõik lukumehhanismi 

Iga luku ülesanne on teid, teie turvalisust ja teie vara kaitsta, kuid kaugeltki kõik lukumehhanismid ei saa  sellega ühtviisi hästi hakkama. Paljud mudelid ei ole sissemurdmiskindlad või võivad kõige ebasobivamal hetkel rikki minna. Ainult mitte Assa Abloy. Bränd Assa Abloy – see on «Lukumaailma Mercedes»: tugev, töökindel ja sissemurdmiskindel mehhanism. Ja meie lukuabi ettevõte paneb Assa Abloy lukud ette professionaalselt.

Meie luku poodi tootevalikus on kümneid Assa Abloy lukkude mudeleid, meie spetsialistid aga suudavad lukumehhanismi professionaalselt paigaldada, et tagada  täiendav usaldusväärsus ja töökindlus. Võtame luku kaasa ja tuleme kohale, paigaldame ukselehte vigastamata ja anname võtmed. 

Miks tasub valida just Assa Abloy

Soome brändi Assa Abloy on oma lukkude kõrge kvaliteedi poolest tuntud juba alates 1907. aastast. Ettevõte täiustab mehhanisme pidevalt, kasutades unikaalseid tehnoloogilisi ja konstruktsioonilisi lahendusi. Brändi põhiülesanne on kindlustada ületamatu kvaliteet. Just seepärast valitakse kõige väärtuslikuma ja hinnalisema vara kaitsmiseks Assa Abloy lukud. 
установка замков

Assa Abloy lukkude peamiste väärtuste seast või esile tõsta: 

  • ainukordsed konstruktsioonilised lahendused, mis võimaldavad luua äärmiselt keerulisi ja töökindlaid kombinatsioone. Mudelit Abloy SL 905 näiteks ei ole võimalik muukrauaga avada. Keerukal silindrimehhanismil on üle miljoni kombinatsiooni; 
  • võtmete salajased komponendid teevad võimatuks koopia tegemise ja võtmete valmistamise spetsiaalseid seadmeid kasutamata. Näiteks ümarad keeratavad vahetüki, mida klassikalistel tööpinkidel lihtsalt ei saa korrata; 
  • korpuse ja soomustatud plaatide valmistamiseks kasutatavaid spetsiaalseid ülikõvu terasemarke ei ole võimalik läbi puurida. See kaitseb lukku täiendavalt «jõhkra» avamise eest. 

Mõistagi saavutatakse kõik need väärtused juhul, kui Assa Abloy lukud on paigaldatud professionaalselt ja õigesti.

Mõned Assa Abloy lukkude mudelid

Meie ettevõtte tootevalikus on alati mõnikümmend Assa Abloy lukumudelit. Räägime mõnest nende seas kõige populaarsemast ja nõutumast.

Abloy 4272

Soodne, kuid äärmiselt usaldusväärne lahendus. Riigli eriline konstruktsioon kindlustab krabi-tüüpi lukustamise – see liigub korpusest välja mitte ainult ette, vaid ka veidi alla, fikseerides ukse kindlalt ega võimalda seda avada hingede jämeda läbilõikamise teel. Lisariigel liigub ette ja kindlustab lukustumata sulgumise. 

Riiglil endal on mitmekihiline konstruktsioon ja see on valmistatud karastatud terasest. See materjal on vastupidav lõikamisele, viilimisele ja muudele mehaanilistele mõjutustele. 

Abloy Protec 2 HARD

Turvalisem lukk Assa Abloy sarjast. Sissemurdmiskindlus tagatakse tänu paljude konstruktsiooniliste ja tehnoloogiliste lahenduste kasutamisele: 

  • ülitugev karastatud terasest korpus. Seda on praktiliselt võimatu läbi puurida – materjal peab vastu enamuse olemasolevate puuride ja trellide jõule; 
  • võti Protec 2 Extra Security on patenteeritud konstruktsiooniga. Tänu ümarat elementi sisaldavale keerukale geomeetriale ei ole seda spetsiaalseid seadmeid kasutamata võimalik kopeerida; 
  • korpus on kindlalt hermetiseeritud ja kaitstud niiskuse, auru ja tolmu sissetungi eest. Seepärast võib luku paigaldada välisustele ja mitte muretseda agressiivse kliima põhjustatud rikete pärast.

Luku kokkupanekul ja sobitamisel järgitakse kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. See kindlustab konstruktsiooni töökindluse, mille kinnituseks on pikk garantiiaeg. 

Abloy SL 905

Lukk vastab rahvusvahelisele sissemurdmiskindluse klassile EN 12209 – üliturvaliste lukumehhanismide standardile. Mudel saab hoobelda silindersüdamiku spetsiaalse konstruktsiooniga, mis tagab üle miljoni võimaliku avamiskombinatsiooni. Just seepärast on seda lukku muukrauaga praktiliselt võimatu lahti muukida.

Lisaks sellele komplekteeritakse lukk Abloy SL 905 spetsiaalse patenteeritud konstruktsiooniga võtme ja salamehhanismiga. Täieliku sulgumata või avanemata luku südamikust on seda võtit võimatu kätte saada. 

Miks on Assa Abloy lukkude õige paigaldamine tähtis

Iga, isegi kõige tugevam, töö- ja sissemurdmiskindlam lukk ei kaitse teie kodu või kontorit p