us-e-inner

Tehniliste arenduste peamine eesmärk on teha teie välisuste lukusüsteemid eelmistest turvalisemaks. Üks selliseid uudistooteid on elektrooniline lukk. Seade paigaldatakse ukseplokki kaitsmaks teie kodu murdvaraste eest. See on keerukas mehhanism, mille töö tagavad elektromehaaniline jõud ja raadiolained. Kõrvalised silmad seda ei näe, sellel ei ole võtmeauku ja seepärast nimetatakse seda tihtilugu "salalukuks".

Kuidas nähtamatu lukk töötab?

Elektrooniline lukusüsteem koosneb kolmest osast – pult-võtmehoidja, elektrooniline plokk ja elektromehaaniline sisseehitatud lukustusriiviga ajam. Võtmepuldist saadetakse šifreeritud raadiosignaal elektroonilisse plokki. Kui signaal kohale jõuab, fikseerib ajam luku kas avatud või suletud asendisse. Mehhanism on tähelepanuväärne seepoolest, et on täiesti nähtamatu. See suurendab luku usaldusväärsust ja vähendab sissemurdmise tõenäosust, kuna sellele lukule naljalt keegi ligi ei pääse.

Puldil on kaks nuppu. Kui vajutate suurele nupule, läheb uks lukku, kui väiksele, siis avaneb. Signaali mõjuraadius on kuni kolm meetrit uksehingedest, mis tähendab, et elektrooniline plokk reageerib isegi siis, kui vajutate nupule kolme meetri kauguselt. Seade ühendub elektromehaanilise ajami ja toiteallikaga, lukk võtab signaali vastu, töötleb selle ja seejärel lukustusriiv kas lukustab ukse või avab.

Elektroonilise luku kasutamine on nii lihtne, et ei tohiks kellelegi raskusi valmistada. Koos mehaaniliste riividega tagab selline lukk maksimaalse turvalisuse, sest tavalise mehaanilise luku saab alati jõuga lõhkuda või spetsiaalsete riistadega lahti muukida. Nähtamatu lukuga seda hirmu ei ole. See on täiesti nähtamatu ja seega murdvarastele ligipääsmatu. Seda ei saa muukraua, nätsu või muu nipiga avada. Mehhanismil ei ole keelt ja järelikult ei saa see ka kinni kiiluda.

us-e

Elektroonilise luku tehnilised võimalused

Elektrooniline mehhanism hoiatab aegsasti ette, et aku vajab laadimist. Sel juhul jääb aktiivseks ainult ukse avamise režiim. Kui aku on kriitilise piirini tühi, avaneb uks automaatselt. See aitab vältida ukse blokeerumist patareide laadimise ajaks. Sellise luku saate paigaldada nii puit-, plast- kui metalluksele.

Elektroonilise luku juhtimine on väga lihtne. Selleks on kaks viisi, kas puldisti või plastkaardiga. Valige endale mugavam – ühtviisi turvalised on mõlemad.

Lisaks võib lugeda erialast artiklit, kus mõtiskletakse selle üle, kas valida mehhaaniline või elektrooniline lukk?

Nähtamatul lukul on hulk tehnilisi iseärasusi.

 • Teenindab korraga kuni 12 võtit.
 • Ootamatu elektrikatkestus ei häiri luku tööd. Elektrooniline lukk töötab autonoomsel. režiimil veel vähemalt 5 tundi
 • Pärast paigaldamist on täiesti nähtamatu.
 • Ust saab juhtida nii väljast kui seest.
 • Dünaamiline kood – eriline signaalide kodeerimise tehnoloogia.
 • Isegi kui võtme kaotate, ei saa keegi teine seda kasutada. Selle takistamiseks piisab kui koodi oma seadme mälust kustutate.
 • Sissemurdmiskindel kodu, mille tagavad kolm tegurit – signaal on kodeeritud ja lukk nii magnetiliste kui elektrooniliste mõjutuste eest kaitstud.
 • Automaatse lukustumise süsteemi ei ole, sestap ei pruugi te peljata, et seljataga kinni läinud uksest enam sisse ei saa.
us-e-tools

Kõige levinumad eksiarvamused

Hoolimata elektromehaanika pidevast arengust kahtlevad mõned tarbijad siiski seda sorti lukkude usaldusväärsuses. Kaugeltki kõik ei nõustu, et nähtamatud elektroonilised lukud võivad olla väärikas alternatiiv tavalistele mehaanilistele lukkudele.

Peamised hirmud on:

 

 • elektrikatkestuse korral ei täida lukk oma otstarvet;
 • nähtamatu lukk ei ole usaldusväärne;
 • koodi saab dešifreerida;
 • lukk ei pea vastu tugevale mehaanilisele survele.

Meie meistrid, kel on juba pikaajaline kogemus väidavad, et need hirmud on täiesti alusetud. Uuringud näitavad, et välisuks, millele on paigaldatud elektrooniline lukk, peavad vastu kuni 5-tonnisele välisjõule. Tänu sissepaigaldatud akule töötab lukk mõnda aega hästi ka elektrikatkestuse korral. Kui lukk on õigesti paigaldatud, ei saa seda avada ei käepäraste vahendite, muukraua ega toore jõuga. Luku usaldusväärsuse tagavad kolm toiteallikat – kaitse vale koodi sisestamise eest, kaks teineteisest sõltumatut lukustussüsteemi ja originaalne ehitus.

Juhul, kui soovite rohkem informatsiooni, siis võtke ühendust meie Lukuabi-Expert meistritega. Lisage oma kontaktide juurde meie teenus Lukuabi Tallinnas. Teil on vaja vaid helistada telefonil +372 5198 0111 või kirjutage meie veebilehel olevasse chat'i.