Helista tasuta lühinumbril

Töötame
24/7

Ukselukkude valimise reeglid

LukupoodUkseluku valimine – see ei ole ainult vastutusrikas, vaid ka keeruline ettevõtmine. Probleemid lukkudega ei ole haruldased ja seetõttu püstitub väga sageli küsimus, kuidas õigesti valida ja ühitada kvaliteet taskukohase hinnaga.

Meie spetsialistid on alati valmis aitama. Kohe, kui olete meie poole pöördunud, võite probleemid välisustega ära unustada. Teeme koostööd ühe parima lukupoega https://lukuabi-pood.ee/. Neil on rikkalik valik kõike vajalikku alates lukkudest ja lõpetades manustega. Enne luku vahetamist mõõdab meister ukse üle ja saadud mõõtude alusel valib sobiva luku. Seejärel ostab ta ise kõik vajaliku ja paigaldab luku.

Te võite ka ise poodi kohale tulla ja välisuksele luku valida. Poe konsultant aitab välja selgitada mudeli ja valib välja teie vajadustele vastava kvaliteetse ja kauakestva luku. Kui eelistate poest poodi käimisele mitte aega raisata, võite tellimuse teha internetis. Sel juhul saate 5% soodustust. Kohaletoimetamine on tasuta.

Millele luku valimisel tähelepanu pöörata?

  • Mehhanism peab olema eelnevalt paigaldatud lukuga 100-protsendiliselt identne, s.t, et see peab olema sama marki ja mudel ning analoogse mehhanismiga.
  • Kui uksele ei ole varem lukku paigaldatud, tuleb paigalduskoht täpselt üle mõõta.
  • Enne kalli luku ostmist vaadake uks üle. Pole mõtet osta kallist mehhanismi, kui ukse kvaliteet soovida jätab. Teie kodu selline konstruktsioon kaitsta ei suuda.
  • Hinna-kvaliteedi suhe ei vasta alati tõele. Kallis hind ei garanteeri mehhanismi pikaealisust. Samuti tasub tähelepanu pöörata kvaliteedinäitajatele. Vaja on uurida erinevate tootjate eripärasid ja nende tooteid võrrelda.
  • Arvestama peab luku paigalduskohaga ja sellega, kui sageli lukku kasutama hakatakse.
  • Iseseisvalt on sobivat mehhanismi üsna keeruline valida. Eksimise tõenäosus on suur. Sellises olukorras on kõige mõistlikum pöörduda spetsialistide poole, kes lukkudes hästi orienteeruvad ja oskavad valida sobiva.

Iseseisvalt on sobivat mehhanismi üsna keeruline valida. Eksimise tõenäosus on suur. Sellises olukorras on kõige mõistlikum pöörduda spetsialistide poole, kes lukkudes hästi orienteeruvad ja oskavad valida sobiva.