Autoaku käivitamise teenus Tallinnas

... Aitame käivitada autoakut erakorraliselt 

Autoaku sai ootamatult tühjaks või hakkas kontrollimatult tühjenema? Erakorraline autoaku käivitamine professionaalse abita on paraku keeruline ja isegi ohtlik ettevõtmine. Lukuabi meistrid lahendavad tekkinud probleemi kiiresti ja kvaliteetselt. Tuleme kohale Tallinnas kui ka Harjumaa piires. 

Aitame käivitada autoaku erakorraliselt

Selgitame lühidalt, kuidas toimub aku käivitamine. Meie juba kogenenud meistrid töötavad alati lihtsa, täpse ja tõhusa skeemi alusel:

  • Peale tellimuse saamist saadab dispetšer määratud aadressile spetsialisti, kes jõuab sihtkohta operatiivselt, mitte rohkem kui poole tunni jooksul. Tellija soovil on aku käivitamine võimalik ka eelnevalt kokkulepitud ajal;
  • Meister kasutab külmakindlaid juhtmeid rangelt vastavuses juhendiga – juba 20 minuti pärast on Teie aku käivitatud ning auto taas sõiduvalmis.

Väga lihtne – me ei tegele probleemi ajutise lahendamisega, me kõrvaldame selle juure tasandil:

  • Sõidame operatiivselt tellija määratud kohta;
  • Kasutame kvaliteetset elektrolüüti ja usaldusväärset laadimist;
  • Laeme aku rangelt vastavalt tehnoloogiale – see hoiab ära lühised, tõrked ja auto üldise kahjustamise;
  • Laeme tõhusalt igat tüüpi ja marki akusid.

Miks on aku iseseisev käivitamine ohtlik?

Katse korral akut ise laadida võib seadme töövõime ootamatult halveneda, aku mahutavus aga osutuda liiga väikseks. Ei maksa unustada ka spetsiaalseid akutüüpe, mida ei saagi garaaži tingimustes või parklas laadida. Iseseisev laadimine ei pruugi olla parim valik ka täiesti tühja aku korral, välistemperatuuril alla nulli või kui jutt käib kallitest automarkidest. Omaalgatuslik tegevus võib olla kokkuvõttes Teile üsna suureks summaks. Sellistel juhtudel professionaalse abita ei pääse! 

PS! Eriti on tähtis kontrollida ja hoida heas korras oma autoakut talvisel ajal. Seega mõelge läbi juba varakult, et mitte sattuda ebameeldivasse olukorda. 

Autoaku on vaja kiiresti «krokodillide» abil laadida? Helistage lihtsalt meie telefoninumbrile +372 5198 0111. Me ei lae lihtsalt Teie autoaku täis, vaid taastame selle passis näidatud karakteristikud.