Lukuabi Harjumaal

... Lukuabi teenus Harjumaal 

Oled arvamusel, et kvaliteetne ja kiire abi on võimalik vaid pealinnas? Siis on meil Sulle hea uudis. Nimelt Lukuabi meistrid ei lahenda probleeme ainult Tallinnas ning tulevad appi ka Harjumaa piires. Ole mureta, sest meie tiim on telefonikõne kaugusel ning valmis aitama kiiremas korras! 

Samuti oleme oma meeskonnaga pannud tähele, et valdade/ linnaosade kaupa on tekkinud erinevaid tendentse. Tahame jagada Teiega mõningaid huvitavaid ja kasulikke näiteid Harjumaa valdade najal. Vaata järele, äkki on ka Sinu kodukoht jäänud meile sihile!

Lukuabi Tapa

Juhul, kui meister ise asub kesklinnas, siis jõuab ta Tapa valda umbes 60 minuti jooksul. Nimelt just eelmisel nädalal käis meie meister Taavi appi ühel noorpaaril. Keskööl tuli paar peolt koju ning said aru, et ukselukk mingil moel ei ava. Viivitada keegi ei soovinud ja õnneks ei hakatud tegutsema omavoliliselt, mis aga võis lõppeda katkise uksega. Kutsusti kohe meister, kelle abiga sai uks avatud juba 15 minuti pärast. Samuti andis meie meister soovitusi, kuidas hooldada ukselukku ja lepiti kokku ukseluku vahetamine.

Lukuabi Keila 

Lukuabi meistrid tulevad appi samuti meie pisematele sõpradele. Keila kandis juhtus olukord, mil autosse jäi kinni perenaise Katrini kass nimega Miki. Meister jõudis tegevuspaika Tallinnast vähem kui poole tunni jooksul. Auto avariiavamine toimub meie Lukuabi meistritel väga professionaalselt ning kindlalt, mille käigus jääb auto vigastamata. Miki oli taas juba oma perenaisega 10 minuti pärast. Natuke ehmunud ja väsinud umbsest autost, aga lugu sai omale väga õnneliku lõpu.

Lukuabi Maardu

Linnaosas, kus leiab aset palju kortermaju, on tihtipeale probleemiks fonolukud. Kui oled sattunud olukorda, mil tahad avada ukse spetsiaalse kiibi või koodi abil, aga uks ei reageeri – lahendus on Lukuabi teenuse kutsumine kohale. Antud probleem võib olla põhjendatud sellest, et fonolukk oli valesti paigaldatud, hooldatud või on seda hoopis valesti koheldud. Juhul, kui mõni kõnealune probleem on põhjustanud tõrke fonolukus, siis tuleb kindlasti pöörduda meistri poole. Lukuabi meister parandab ja vajadusel ka vahetab fonoluku, millele kehtib kvaliteedigarantii. 

Lukuabi Saku 

Siin tahame tutvustada mugavat ja moodsat chat’i, mille abil kutsutakse meid üsnagi tihti. Paar päeva tagasi oligi plaanitud visiit kinni kiilunud seifi avamiseks. Nimelt on chat väga hea võimalus selgitada oma probleemi täpsemalt ja pikemalt. Juhul, kui tegemist on tellimisega kindlaks kuupäevaks, siis saate enne seda arutada detaile (mudel, lukud, süsteemid) meistriga ning jagada temaga oma erisoove. 

Lukuabi Viimsi 

Oleme täheldanud, et viimasel ajal on inimesed panustanud oma turvalisusesse. Vaidlemata on turvalisus väga tähtis aspekt, mis mõjutab meie igapäevaelu. Kodu on koht, kus tahame ennast tunda hästi ja kaitstud. Luku vahetamine on populaarne praktika, mis aitab kaitsata edukamalt oma kindlust ja pere. Vast iga nädal käib meie meister vahetamas vanemaid lukke modernsemate mehhanismide vastu. Teil on võimalus tellida vahetus ette ning leppida meie meistriga kindel aeg. 

Lukuabi Jüri

Avastada varahommikul, et auto ei käivitu, on kindlasti ebameeldiv probleem. Põhjuseks võib aga olla autoaku tühjenemine. Selliste olukordadega puutuvad meie meistrid kokku üsna tihti, eriti talvisel ajal. Meie tiim on töövalmis 24/7 ning tõttab abistama kohe peale väljakutse kõnet. Jürisse jõudis meie meister väga kiiresti, umbes 15 minutiga ning sai kohe tegutsema. Krokodillide abil sai autoaku käivitatud juba 5 minuti pärast. Kiire kohalejõudmine ja pädev meister – hommik sai oma meeldivale järjele. Ning meie klient ei hilinenud tööle 😉 

Ebameeldiva olukorra tekkimisel on vaja teada, kuhu pöörduda. Soovite lahendada probleemi kiiresti ja vaevata? Lisage meie Lukuabi Harjumaa teenus oma kontaktide hulka. Piisab numbri +372 5198 0111 valimisest ja meister saabub määratud kohta poole tunni jooksul. 

Samuti saate vaadata teepikkust meistri ja Teie asukoha vahel kaardi abil.

PS! Möödudes Tallinna piirist – lisandub tariif 1 km = 1 euro (üks ots). Näiteks, kui Tallinna piirist on Teieni 50 km, siis tuleb hinnaks 50 eurot.