Vajate ukse avamist? Kirjutage meie vestlusakna!

... Ukse avamine Tallinnas ja Harjumaal. 

Oletame, et kindlasti olete interneti avarustes jõudnud tutvuda sellise uue rakendusega nagu veebisaitide online-nõustajad. Ning optimeerimaks tööd klientidega, otsustasime ka meie  seda uudsust rakendada. Vestlusaken on hea võimalus saada teid huvitavat infot või mida teil ei õnnestunud leida veebilehel. Peale seda, kui olete meile selgitanud probleemi, tuleb meie lukuabi meister teie juurde esimesel võimalusel. Ukse avamine Tallinnas ja Harjumaal.

Teile võib tunduda, et räägite mittereaalse inimesega. Tahame teid rahustada ja öelda, et meie vestlusaknad on täiesti ohutud ning neid võib usaldada. Kuna neid juhib ja teiega suhtleb meie firma juhtiv administraator Viktoria. Meie vestlusaknad on individuaalsed ja konfidentsiaalsed: teil ei tule muretseda meie meistri poolt päritud andmete pärast (näiteks aadress või telefoninumber). Nüüdsest on ukse avariiavamise  teenus Teile veelgi kättesaadavam! 

Samuti on vestlusaken meie kiires ja kaasajastatud ühiskonnas hea viis tellida ukselukkude vahetus. 

Lukuabi

Lukuabi

Sest võite tellida endale tagasi helistamise ning teile helistatakse esimesel võimalusel. Esineb juhtumeid, kui küsimust ei ole kirjavahetuse teel võimalik lahendada. Sel juhul on parem, kui kliendiga saaks isiklikult telefoni teel rääkida. Või siis võite mitte oodata ja lihtsalt kirjeldada oma probleemi, millele meie ukse avamise kvalifitseeritud meister vastab teile lähimal ajal. Vestlusaken  on koht, kus saate laialdasemalt kirjeldada oma probleemi ja olukorda. Ning täiendavate küsimuste korral võite kirjeldada detaile, näiteks lukkude või muude osade mudelit, värvi, funktsionaalsust.  

Meie vestlusaken toetab ülejäänud suhtlusplatvorme, mis on kahtlemata suureks plussiks. Vestlusaknast võib üle minna suhtlusele Viberis, Telergam’is või Facebook messenger´is. Vestlusaknas suhtlemiseks ei tule teil laadida täiendavaid rakendusi. Samuti salvestab meie operaatori kontakti teie Messengeri. Ja nüüdsest, kui teil tekib soov meile kirjutada – piisab vaid meile kõigest kirjutada. 

Tahaksime täpsustada, et kui kirjavahetuses meie administraatoriga sulgesite saidi, seejärel sisenesite uuesti, säilib kirjavahetus ja teie poolt avaldatud konfidentsiaalne info meie serveril. Infot dubleerida ei tule. Seega mõistame kohe, millisest tellimusest käib jutt ja milles oli probleem. See on väga mugav, kui ütleme näiteks, et tahate ust avada praegu, lukku vahetada aga kuu aja pärast. 

Vestlusaknasse võite kiiresti saata ukse või luku  foto 

Sagedane probleem on selles, et klient ei suuda telefoni teel õigesti oma lukku kirjeldada. Muidugi on väga keeruline, kui ukse lõi kinni ja sina jäid ukse taha. Kuigi väljasõidul on meil alati olemas erinevat liiki lukud, on keeruline õigesti hinnata  lukku selle spetsiifika täpse mõistmiseta. Eriti, kui tuleb avada nende klientide uksi, kellel seisavad ees vanad uksed. Sellisel juhul võib  töö hind kohapeal muutuda, mis on ebameeldiv nii meile, kuna armastame täpsust, kui ka kliendile, kuna tema arvestas muu summaga. 

See on lihtsalt mugav

Kirjutada vestlusaknasse on väga lihtne ja teil ei tule midagi rääkida. Selline võimalus on hea, kui te ei saa rääkida, näiteks valutab teil kurk, teid kuulab pealt keegi teine inimene või siis lihtsalt pole tuju rääkida. Ja siin tulebki abiks vestlusaken. Kirjutage meile ning me vastame 45 sekundi jooksul. Oleme operatiivsuse poolt! 

Ukse avamine usaldage see töö oma ala meistritele! 

Lukuga probleemi  tekkimisel ei tasu ülemäära muretseda ja üle elada! Eriti ei soovita seda probleemi lahendada iseseisvalt. Sageli tekitavad inimesed lukule iseseisva avamisega korvamatut kahju. Mis kokkuvõttes läheb nendele väga kalliks maksma. Ebameeldiva olukorra tekkimisel on vaja teada, kuhu pöörduda. Aitame teil lahendada seda olukorda kiiresti ja kahjuta teie varale.  Lisage meie teenus ukse avamine Tallinnas oma kontaktidesse. Teil jääb vaid üle valida  +372 5198 0111 või kirjutada meie vestlusaknasse ning meister jõuab määratud kohta 15-30 minuti jooksul.  

Samuti võite vaadata meistri ja teie asukoha vahelist vahemaad, kasutades selleks kaarti