Lukuabi Harjumaal (Teine osa)

... Lukuabi teenus Harjumaal 

Oleme Teile juba tutvustanud erinevaid juhtumeid, mis on leidnud aset Tallinnas ja selle ümbruses. Meie meistrid jagasid Teiega, milliste probleemidega nad iga päev silmitsi seisavad. Esimest osa saate lugeda ka meie blogis. Otsustasime jätkata antud rubriigiga ja tutvustada Teile veel mõningaid lugusid. Meie meistrite meeskond tegeleb igapäevaselt väga huvitavate olukordadega. Ja mõnikord näevad meistrid juhtumeid, mis hoopiski tunduvad episoodidena teleseriaalidest või filmidest. Lukuabi Harjumaal – töö ei piirdu vaid uste või autode avamisega.

Lukuabi Saue

Näiteks just hiljuti kutsus välja üks noor naine Saue piirkonnas meie meistri ukse avamiseks. Kodus olev mees lahti ei teinud ja ta ei saanud kuidagi oma majja siseneda. Mõne katse järel otsustas naine abi kutsuda. Meie klient oli väga närvis ja hüsteeria äärel, sest täna oli ta sünnipäev ning ta soovis väga koju saada. Meister avas lukud professionaalselt, uks avati tarbetute kahjustuste ja müra tekitamata. Naist ootas ukse taga üllatus – õhupallide, koogi ja arvukate külaliste näol. Selline oli sündmuste käik sellel kaunil päeval, mis jääb kindlasti kauaks meelde.

Lukuabi Kehra

Samuti on juhtumeid, kus meie meistrid tulevad appi vanematele ja nende lastele. Kuna lapsed ei suuda sageli vahet teha mängul ja tegelikkusel, siis olukorra kontrollimine võib muutuda keeruliseks. Selle tagajärjel võivad tekkida väga ebameeldivad asjaolud. Eelmisel nädalal käis meie meister vannitoa ust avamas, kuhu väike nelja-aastane tüdruk end kogemata lukustas. Lapse jaoks oli see muidugi stress ja ka sel hetkel võib segadusse sattuda tema kõrval täiskasvanu. Meie meister tuli ülesandega edukalt toime ja laps oli juba mõne minuti pärast ema juures. Seega võime oma meeskonna poolt soovitada, et juhuste vältimiseks pange uksed, mida saab mõlemalt poolt avada.

Lukuabi Loksa

Meie meistrid suudavad ära hoida õnnetusi. Kui meile helistati Loksal, olime juba eelmise töö lõpetanud ja saime kohe kohale tulla. Noormees lukustas ennast korterisse ega lasknud pikka aega kedagi sisse. Vanemad otsustasid helistada Lukuabi teenusesse, sest kartsid, et võis juhtuda õnnetus. Uks oli juba 7 minuti pärast lahti. Vanemate eelarvamus oli õigustatud ja lõpuks päästsime noormehe, kes soovis sooritada enesetapu.

Lukuabi Rapla

Teeme koostööd ka politseiga. Oli juhtum, kui Rapla linnas avasime korteri ukse, kuna naabrid kaebasid korduvalt ja ütlesid, et seal on midagi ”valesti”. Käisid kuulujutud, et korteris kasvatatakse narkootikume. Naabrid otsustasid politsei ikkagi kohale kutsuda ja aitasid seega ebaseaduslikku uimastitootmist ära hoida.  Meie meistrid ja turvateenistused soovitavad Teile, et kui tunnete, et midagi on valesti, teavitage sellest kindlasti politseisse, et see võimalikult kiiresti ja ohutult lahendada.

Lukuabi Haapsalu

Autode kiire avamine on spetsialistide asi, kuna tööd tuleb teha kiiresti ja tõhusalt. Pidage meeles, et iseseisev algatus võib kahjustada Teie vara ja tervist! Auto võib kogemata kõige ebasobivamal hetkel sulguda, kui olete kuskil looduses või juba linnast lahkunud. Peamine on jääda rahulikuks, me aitame Teid. Kord oli juhtum, kus meie klient helistas meile auto avamiseks, sest tema koer oli autos ja pani auto kogemata kinni. Autojuht ei saanud kuidagi autosse siseneda ja samal hetkel see võis olla ka väga stressirohke olukord autosse jäetud lemmiklooma jaoks. Klient ootas meie meistrit umbes 20 minutit, töö võttis aega umbes 10 minutit ja poole tunni pärast oli kõik jälle õigel teel. Reis loodusesse võis jätkuda 😉

Lukuabi Rakvere

Seifi avamine – see on kindlasti paras pähkel, kuid meie meistrid annavad alati endast parima, et Teid aidata. Meie meistri sõnul on töö veelgi huvitavam, kui keegi ei suuda ennustadagi seifi sisu. Meie meistri praktikas oli juhtum, kus kliendi seif oli üleantud kui pärandus, kuid selle võtit polnud. “See oli raske!” ütles meister. Peale pooletunnist askeldamist tuli meie meister selle ülesandega toime – seif oli avatud ning sees pesitses kuld, raha, haruldased mündid. 

Ebameeldiva olukorra korral peate teadma, mida teha. Kas soovite probleemi kiiresti ja vaevata lahendada? Lisage oma kontaktide hulka meie Lukuabi Harjumaal. Tuleb vaid valida +372 5198 0111 ja meister saabub näidatud kohta poole tunni jooksul.

Samuti saate vaadata teepikkust meistri ja Teie asukoha vahel kaardi abil.

PS! Möödudes Tallinna piirist – lisandub tariif 1 km = 1 euro (üks ots). Näiteks, kui Tallinna piirist on Teieni 50 km, siis tuleb hinnaks 50 eurot.